YİRMİ SEKİZ GÜNDE BİR MUTLULUK


SAĞLIKLI BİR CİLDİN BİZE FAYDASI NEDİR?

09.11.2015 17:20

Cilt Güzelliği hakkında katıldığım toplantılardanbirinden bahsetmek istiyorum.

Çoğunluğunu kadınların oluşturduğu bir toplantı 20-25kişilik bir grup, herkes birbirini az da olsa tanıyor. Yeni çıkan cihazlar veürünlerle ilgili birbirimizi bilgilendirdikten sonra çay molasıyla birlikteerkekleri yolculadık, kadın kadına kaldık. Biraz özel şeylerden bahsettik.Güldük. Utandık. Konu, içinde bulunduğumuz ortam gereği cildimize döndü. Hepimizinaklından tek bir soru geçiyordu. Nasıl daha sağlıklı bir cilde sahip olabiliriz?Fikirlerimizi paylaştık. Ortaya bir soru attım:

Sağlıklı bir cildin bize faydası nedir?

Daha güzel görünürüz. Daha iyi görünürüz. Daha bakımlıgörünürüz. Daha genç görünürüz. Daha daha daha… ile devam eden cümlelersıralanıyordu. Beklediğim cevabı alamamıştım. Cevap sırası bana geldi.Gülümseriz, dedim. Kendimizi daha iyi hisseder ve gülümseriz.

Sağlıklı bir cilt, güzel ve bakımlı görünmenin ilkşartıydı. Aynaya baktığında kendini güzel bulan kadınların hayata dairçözemeyeceği problemler olabilir miydi? Bir kadının mutluluğunun kaç derde devaolduğunu başka bir sohbetimizde konuşmak üzere erteledik. Cilt kendini yirmisekiz günde bir yeniliyor ve yenilerken özellikle 30 yaşından sonra dışardan destekbekliyordu. Yirmi sekiz günde bir Esteati Güzellik ve Sağlık Merkezi’ndebuluşmaya karar verdik. İlk seanslarımızı geçen hafta yaptık. Bir saat sürenbakımın ardından odadan çıkan gülümsüyordu. Nefes alan ciltlerimizin parıltısıgülüşümüze yansıyordu. Cildimiz temizlenmiş, ölü deriden arındırılmış,ihtiyacına göre tedavisi uygulanmış, bakım sonunda yapılan masaj hepimizirahatlatmıştı. Bakımlı cildin bizleri gülümsettiğini gördük. Bir sonrakibuluşmaya kadar gülümsememizin neleri alt edeceğini konuşmak üzere vedalaştık.Daha sağlıklı ve bakımlı bir cilt, gülümseyen bir yüz için sizleri de EsteatiGüzellik ve Sağlık Merkezi’nde görmek, hep birlikte gülmek isteriz.

Sevgiyle

Atifet Üstün


Etiketler: #güzellik #sağlık #yaşam #ciltbakımı
1102

Hava Durumu ANKARA

Yeni anket?

Oyunuz Gönderilmiştir
Ankete Katıl