CHP Pendik İlçe Başkan Yardımcısı Abbas Uğurdan Haber Sitemize Konuştu


Seçim çalışmaları hakkında bize bilgi veren Abbas Uğurdan, şu çalışmaları yaptıklarını dile getirdi.

14.07.2015 16:06

·        Seçim süresince İl Başkanlığımız ve 1. BölgeKordinasyon merkezi ile koordineli şekilde Yönetimkurulu, Mahalle Birimlerimiz, Meclis Grubumuz, Seçim Komitesi, Gençlik kolu ve Kadın kolumuz ileuyumlu şekilde çalışma yürütülmüştür.


·          Sandık kurulu üyelerimizi YSK’ya %100 tamamlayarakteslim ettik. Boş kalan sandıklarımızı yedek sandık kurulu üyelerimüşahitlerimiz ile tamamladık.

·        Toplamda 1800 kahvaltı, 1500 öğlen ve 1500 akşam yemeğisandık kurulu üyelerine eksiksiz olarak dağıtıldı.

·        36 mahallede toplamda tüm ana caddeler ve bir kısımara sokaklar bayraklandı,1500 adet pankart (parti vaatlerimizin yer aldığı)yaptırılıp ana caddelerde hakim noktalara asıldı.

·        Bu süreçte kadın kolumuz tarafından 35.522 (raporlu)ev ziyareti yapıldı. 

·        Seçim komitesi tarafından görevlendirilenmilletvekili adaylarımızın esnaf ziyaretlerine, site toplantılarına,kahvehanelere, derneklere vs. kadın kolumuzdan, gençlik kolumuzdan, ilçeyönetim kurulu üyelerimizden, seçim komitemizden ve meclis grubumuzdan en az 1(bir) kişi olmak üzere görevlendirilmiştir.

·        100.000 taahhütname ve seçim vaatlerini gösterenbroşür ilçemiz tarafından yapılarak dağıtıldı. Genel merkez tarafındangönderilen yaklaşık 400.000 broşür dağıtılmıştır.

·        Toplamda 25 (yirmi beş) mahalle temsilciliği açtık.

·        Her gün 1 stant Pendik Sahilde, 1 stand Gazipaşamerkezde ve Semt Pazarlarında sürekli açık bulundurulmuştur. Bunların yanındayaklaşık tüm mahallelerimizde günlük stantlarımız açık ve hazır olarakçalışmalarını yürütülmüştür.

·        Çalışmalarımızı Meclis Grubumuzun çalışmaları iledestekledik.

·        Eğitim Sekreterliğimiz tarafından tüm mahallelerikapsayan toplamda 37 adet sandık eğitimi düzenlendi.

·        Pendik 7. Bölgede 19 Mayıs Gençlik ve Bayrağa SaygıYürüyüşü düzenlendi. Düzenlenen Milletçe Alkışlıyoruz yürüyüşüne il başkanımızsn. Murat Karayalçın’da katılmış ve mini mitinge dönüşmüştür.

·        Pendik Kaynarca Mahallesinden başlayan “MilletçeAlkışlıyoruz” yürüyüşü Fevzi Çakmak Mahallesi ve Çamçeşme Mahallelerine kadardevam etmiştir.

·        Pendik Yenişehir’de başlatılan “MilletçeAlkışlıyoruz” yürüyüşü Sn. Gürsel Tekin’in de katılımıyla Kurtköy Mahallesindetamamlanmış ve mini mitinge dönüşmüştür.

·        Genel başkanımızın katılımı ile Pendik YeniMahalle’de bir miting düzenlenmiştir. Stantımıza PM Üyelerimiz, Milletvekiliaday adaylarımız da katılmıştır. Yaklaşık 10.000 kişilik alan doldurulmuştur.Miting sonrası merkez standımıza “Milletçe Alkışlıyoruz” yürüyüşüdüzenlenmiştir.

Bilişimden sorumluyöneticimiz tarafından kurulan 15 kişilik ekip ile YSK’dan gelen sonuçlarsisteme saat 12.00’da eksiksiz olarak girilmiş yalnızca havalimanından gelensandık sonuçları “sistemden kaynaklı” sıkıntı nedeniyle girilememiştir.

Bu süreçte emeği geçen gençlik kolumuza, kadın kolumuza, mahalle birim başkanlarımıza, milletvekili adaylarımıza ve aday adaylarımıza, belediye meclis üyelerimize, gönüllülerimize, yönetim kurulumuza ve tüm parti emekçilerine Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak teşekkürü bir borç bilirim.

Etiketler: Abbas Uğurdan CHP Pendik İlçe Başkan Yardımcısı Samir Albayrak Barış Başarslan Kemal Ercan Örgütlenme Seçim
886

Hava Durumu ANKARA

Yeni anket?

Oyunuz Gönderilmiştir
Ankete Katıl