Takipçisi Olacağız


Büyük Birlik Partisi Esenyurt İlçe Başkanı Ercan KOLCU ve yönetimi, Yeşilkent Mahallesi yağmur mağdurlarını ziyaret etti.

14.09.2018 00:00

Büyük Birlik Partisi Esenyurt İlçe Başkanı Ercan KOLCU ve yönetimi, Yeşilkent Mahallesi yağmur mağdurlarını ziyaret etti.

Geçtiğimiz akşam yağan sağanak sonrası ıslah edilmeyen derenin taşması sonucu evlerini su basan yeşilkent mahallesi sakinlerini ziyaret eden KOLCU “Çok acı verici bir manzara ile karşılaştık. Bir an önce mahalleyle ilgili zarar ve ziyanın karşılanması ve kış ayı gelmeden bu taşan dere konusunda ciddi çalışmaların acilen yapılması gerekiyor. Yetkili kurum ve kuruluşlar bu konuda çalışmalara derhal başlamalıdır. Bu vatandaşın zararı neyse karşılanmalıdır. Birilerinin acısını anlamak için mutlaka o acıyı yaşamayı beklememeliyiz. Duyarlılık ve vicdanla davranırsak, acıları hafiflete biliriz.İnsanların yardımına koşmak ya da gönlünü fethetmek için sadece seçim zamanları geldiğinde onları bir oy potansiyeli olarak görmek yanlışın en büyüğüdür.Çalacağımız kapıları kapatmamak gerekir. Bu gün elimizi uzatmadığımız insanlardan yarın bize el uzatmalarını bekleyemeyiz. BBP Esenyurt İlçe Başkanı olarak konunun takipçisi olacağım. Geçmiş olsun dileklerimi iletirken dert ve sorunlarının ortakçısı olup yanlarında bulunacağıma ve çözüm bulmak için çalacağımız her kapıda kendilerini yalnız bırakmayacağımı söylemek istiyorum. Önemli olan ne bir makamdır, ne bir mevki. Yastığımıza başımızı koyduğumuzda vicdanımızın bizi rahatsız etmemesi ve her şeyden önemlisi de gönüllerde kurulan makam önemlidir. Makam için taraf ya da para biriktirmek için değil,insan biriktirmek için çıktığım yolda ilçemizde duasını almadığım insan,sorununa çözüm bulmadığım bir konu ve yüzlerine gönül rahatlığı ile gülümsemediğim bir kişi kalmasın istiyorum. İşte bu yüzden de mağdurun yanında olmak ve onların derdini paylaşmayı kendime görev edindim, bu konuda da çözüm konusunda elimden gelen her türlü mücadelede yanlarında bulunacağım” diye konuştu.


Etiketler: .
118

Hava Durumu ANKARA

Yeni anket?

Oyunuz Gönderilmiştir
Ankete Katıl