Takipçisi Olacağız


Büyük Birlik Partisi Esenyurt İlçe Başkanı Ercan KOLCU ve yönetimi, Yeşilkent Mahallesi yağmur mağdurlarını ziyaret etti.

14.09.2018 00:00

Büyük Birlik Partisi Esenyurt İlçe Başkanı Ercan KOLCU ve yönetimi, Yeşilkent Mahallesi yağmur mağdurlarını ziyaret etti.

Geçtiğimiz akşam yağan sağanak sonrası ıslah edilmeyen derenin taşması sonucu evlerini su basan yeşilkent mahallesi sakinlerini ziyaret eden KOLCU “Çok acı verici bir manzara ile karşılaştık. Bir an önce mahalleyle ilgili zarar ve ziyanın karşılanması ve kış ayı gelmeden bu taşan dere konusunda ciddi çalışmaların acilen yapılması gerekiyor. Yetkili kurum ve kuruluşlar bu konuda çalışmalara derhal başlamalıdır. Bu vatandaşın zararı neyse karşılanmalıdır. Birilerinin acısını anlamak için mutlaka o acıyı yaşamayı beklememeliyiz. Duyarlılık ve vicdanla davranırsak, acıları hafiflete biliriz.İnsanların yardımına koşmak ya da gönlünü fethetmek için sadece seçim zamanları geldiğinde onları bir oy potansiyeli olarak görmek yanlışın en büyüğüdür.Çalacağımız kapıları kapatmamak gerekir. Bu gün elimizi uzatmadığımız insanlardan yarın bize el uzatmalarını bekleyemeyiz. BBP Esenyurt İlçe Başkanı olarak konunun takipçisi olacağım. Geçmiş olsun dileklerimi iletirken dert ve sorunlarının ortakçısı olup yanlarında bulunacağıma ve çözüm bulmak için çalacağımız her kapıda kendilerini yalnız bırakmayacağımı söylemek istiyorum. Önemli olan ne bir makamdır, ne bir mevki. Yastığımıza başımızı koyduğumuzda vicdanımızın bizi rahatsız etmemesi ve her şeyden önemlisi de gönüllerde kurulan makam önemlidir. Makam için taraf ya da para biriktirmek için değil,insan biriktirmek için çıktığım yolda ilçemizde duasını almadığım insan,sorununa çözüm bulmadığım bir konu ve yüzlerine gönül rahatlığı ile gülümsemediğim bir kişi kalmasın istiyorum. İşte bu yüzden de mağdurun yanında olmak ve onların derdini paylaşmayı kendime görev edindim, bu konuda da çözüm konusunda elimden gelen her türlü mücadelede yanlarında bulunacağım” diye konuştu.


Etiketler: .
598

Cumartesi Anneleri; “701. Haftamızda yine Galatasaray’da olacağız” Gündem

Cumartesi Anneleri; “701. Haftamızda yine Galatasaray’da olacağız”

Cumartesi Anneleri/İnsanları ve İHD Komisyonu,”Güvenlik güçlerinin işlediği suçlarda gerçeğin gizli tutulması, bu suçların faillerinin cezasızlık zırhıyla korunması yalnız mağdurların sorunu değil, temel bir hukuk ve demokrasi sorunudur” dedi.

Kılıçdaroğlu: “Adaletsiz ve şiddet dolu bir dünya…” Politika

Kılıçdaroğlu: “Adaletsiz ve şiddet dolu bir dünya…”

CHP Genel Başkanı Kemal kılıçdaroğlu 1 Eylül Barış günü dolayısıyla bir yazı kaleme aldı. Kılıçdaroğlu, “İnsanlık her büyük savaştan sonra “Bir daha asla!” der ama maalesef savaşlar yine devam eder. Üstelik insanlık hayat kaynağı olan, yaşamı mümkün kılan doğaya karşı da savaş veriyor. Doğayı hoyratça tahrip ederek kendi yıkımının koşullarını oluşturuyor” ifadesini kullandı.

Demirtaş’ın kaleminde ‘Dünya Barış Günü’ Politika

Demirtaş’ın kaleminde ‘Dünya Barış Günü’

HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, 1 Eylül Dünya Barış gününe özel hazırlanan ‘Barış Zamanı’ başlıklı için yazı kaleme aldı. Demirtaş, yazısında “Savaşın ve kanın hiç terk etmediği Ortadoğu bölgesi bugün 3. Dünya Savaşı’na doğru gidişin merkezlerinden birisi konumundadır” değerlendirmesinde bulundu.

Ortadoğu'da Dengeleri Değiştirecek Görüşme! Dünya

Ortadoğu'da Dengeleri Değiştirecek Görüşme!

SURİYE 'de iç savaş devam ederken kendi menfaatleri doğrultusunda terör örgütlerine açık bir şekilde destek veren Amerika, Esad yönetimiyle gizlice masaya oturdu. Esad'ın ülkeden ayrılmasını istediği Amerikalılar 3 şart sundu.

Hava Durumu ANKARA

Yeni anket?

Oyunuz Gönderilmiştir
Ankete Katıl